Правила прийому до Конотопської МАН

Мала академія здійснює свою освітню діяльність в позаурочний та позашкільний час і об’єднує на принципах добровільності та доступності учнів закладів загальної середньої освіти  та закладів освіти І-ІІ рівня акредитації віком до 18 років.

Зарахування учнів до Малої академії здійснюється на основі листа-заяви за їх бажанням і за згодою батьків або осіб, які їх замінюють на безконкурсній основі.

До Малої академії зараховуються учні віком, як правило,  від 14 років.

Набір учнів 8-11 класів у секції Конотопської МАН проводиться із 1 вересня, а з 15 вересня секції Конотопської міської  Малої академії наук учнівської молоді Конотопської  міської ради Сумської області області розпочинають свою роботу.

Формат занять у Малій академії наук учнівської молоді дає  змогу  старшокласникам  гармонійно поєднати науковий пошук  із навчанням,  знайти  однодумців, поділитися з ними ідеями та міркуваннями. Одне з основних завдань     МАН – створити команду інтелектуалів, які прагнуть пізнати більше, ніж у звичайній школі,    прагнуть розвивати свій науковий світогляд, долучатися до науково-дослідницької роботи.

Форми співпраці викладачів із вихованцями різні: групова робота, лекції, індивідуальні заняття, конкурси тощо. Успіхи ж кожної дитини залежать від її власної зацікавленості, ініціативності й наполегливості.

 

You may also like...